BilisimTV.Com Sektöre Faydalı Olması Dileğiyle

bilisimTv-logo
Son zamanlarda Türkçe içeriklerden en çok videoların tercih edildiği bir gerçek. Ama asıl sıkıntı doğru içeriğe, videoya ulaşabilmek. Google ve Youtube gibi yerlerde aramalar yapılsa bile her zaman kısa sürede ihtiyacımız olan video içeriğe ulaşmak pek mümkün olmuyor. İşte bu soruna Bilişim Sektörü ve Programlama adına bir nebze de olsa çözüm olmak adına BilisimTV.com adıyla amme hizmeti projemi 200’den fazla seçilmiş video ekledikten sonra ilan ettim.

İlk tepkiler ve yorumlar çok olumlu oldu. Özellikle Üniversite öğrencileri ve programcılığa yeni merak saran genç arkadaşlar beğenilerini sundular. Şimdilik tek başıma Youtube’u tarayarak embeded yayınlanmasına izin verilmiş faydalı olacağına inandığım videoları ilgili kategorilere ekliyorum. Ayrıca “şu videolar da çok güzel, bunları da ekleyin” denen bilişim videolarını da inceleyip, eklemeye çalışıyorum.

Bir nebze de olsa sektöre ve sektördeki arkadaşlarımıza faydamız dokunursa hedefimize ulaşmış sayarız kendimizi. Destek veren/verecek herkese çok teşekkürler.
Yeni eklenen videolardan haberdar olmak için Twitter hesabımızı takibe alabilirsiniz: @BilisimTV

BilisimTv

Comments

comments

    Paylaş  
Yoruma kapalı
Powered by WordPress | Designed by: free Drupal themes | Thanks to hostgator coupon and cheap hosting