BTOS Bilişim İnsan Kaynakları Basın Bülteni

BTOS BİLİŞİM İNSAN KAYNAKLARI BASIN BÜLTENİ

btoscomtr-250BTOS Bilişim, Bilişim İnsan Kaynakları Alanında Profesyonel Hizmet Vermeye Başladı.

Bilişim ve İnsan Kaynağı alanında uzman yöneticiler ve profesyonel “Bilişim İnsan Kaynakları” Uzmanları ile sektörün her pozisyonundaki personel ihtiyaçlarını karşılamak için yola çıktı.

BTOS Bilişim, bu amaçla ülkemizde insan kaynağı çözümlerinde uzman olduğu bilişim alanında hizmet sunmaya başladı. Şirket yöneticilerinden Savaş Doğan bilişim alanındaki 15 yıllık, Vural Şeker insan kaynakları alanındaki 17 yıllık tecrübelerini birleştirerek bilişim sektöründeki insan kaynağı ihtiyaçlarına “Doğru Şirket, Doğru Aday” sloganıyla çözüm sunmaktadırlar. BTOS bu bağlamda, şirketlerin IT ve Yazılım Departmanlarında çalışan tüm personelleri hızlı ve etkin süreç yönetimleriyle, geniş CV havuzuyla aday seçme, yerleştirme ve mülakat süreçlerini yönetmektedirler.

Bununla beraber BTOS, bilişimci adaylar için de hayallerindeki ve hedefledikleri iş ve şirketleri bulmalarına yardımcı oluyor. Üst düzey yöneticilerden ( CEO, CTO, Müdür, Koordinatör, Direktör…), bilişim sektöründe iş hayatına yeni başlayacak Jr. Developer, Grafiker, Yazılım Destek sorumlusuna kadar tüm bilişim pozisyonlarında eleman temini yapmaktadır.

Bilişim sektöründe giderek artan bir istihdam ihtiyacı doğmaktadır. Günümüzde sektörde 100.000 ’den fazla bilişimci personel çalışmaktadır. Bu rakam her geçen gün hızla artış göstermektedir. Yetişmiş personel sayısının azlığı, firmaların bilişimci insan kaynağı ihtiyaçlarını çözmekte zorluklar yaşanmaktadır. Bununla birlikte bilişimci arkadaşlarda BTOS sayesinde işsiz kalmak ya da kariyerlerine ve yeteneklerine uygun olmayan bir işte çalışmak zorunda kalmayacaklardır. BTOS Bilişim olarak her zaman bilişimci arkadaşların yanında olacak.

BTOS Bilişim İnsan Kaynağı çözümlerini, Damla İnsan Kaynakları’nın çözüm ortağıdır.
Bilişim sektörüne etkin, hızlı, profesyonel ve çözüm odaklı operasyonlar sunan BTOS Bilişim, Firmaların Bilişimci İnsan Kaynağı ihtiyaçlarınızı çözmek için doğru adres.

BTOS’un hem Bilişim hem de İnsan Kaynağı alanında uzman ekibi

BTOS Bilişim İnsan Kaynakları Uzman Ekibi

BTOS Bilişim İnsan Kaynakları Uzman Ekibi

Comments

comments

    Paylaş  
Yoruma kapalı
Powered by WordPress | Designed by: free Drupal themes | Thanks to hostgator coupon and cheap hosting